قوانین و مقررات

مقدمه :
کاربر محترم با توجه به اینکه ورود شما به ‏‌سایت شرکت امواج سلامت پویا و استفاده از آن به هر شکل از قبیل استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و قبول شرایط و قوانین استفاده از سایت می باشد ، خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین و مقررات عمومی :


رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول شرکت امواج سلامت پویامی باشد . در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه‏‌های امواج سلامت پویا مراتب متعاقبا در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود .

خرید الکترونیکی :


خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده عقد یک قرارداد فیمابین مشترک و شرکت امواج سلامت پویا می باشد . برای خرید الکترونیکی به صورت آنلاین وارد سایتpsalamat.com می شوید و در قسمت خرید اشتراک،مشخصات شناسنامه ای خود را وارد کرده و در قسمت اطلاعات عمومی ،آدرس و شماره تماس خود را وارد نمایید و بعد ازکامل نمودن فیلد های مورد نیاز ،در پایین صفحه روی گزینه ادامه کلیک کرده و وارد مرحله پرداخت از طریق درگاه بانک می شوید.

ثبت سفارش :

مشترک گرامی ؛ در قسمت خرید  شما می توانید به صورت آفلاین و آنلاین ثبت نام خود را انجام دهید .

اگر سفارش خود را به صورت آفلاین انجام دهید ، می توانید (با شماره 02166125059 تماس حاصل نمایید و اطلاعات بیشتر را دریافت کنید) .

اگر سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید  ،هزینه سفارش را به صورت اینترنتی پرداخت کرده  می توانید چند لحظه بعد کد اشتراک خود را رویت کنید .

تمامی اطلاعات حقیقی یا حقوقی مشتریان برایشرکت امواج سلامت پویا محفوظ میماند از این رو برای جلوگیری از ضرر و زیان ناشی از اطلاعات اشتباه مشتریان خواهشمندیم نسبت به درج دقیق اطلاعات در فیلدهای مورد نظر دقت لازم را داشته باشید

ارسال و دریافت سفارش:

پس از انتخاب و ثبت سفارش توسط مشترک کد اشتراک در اختیار مشترکین پویا قرار می گیردکه می توانید پس از آن لیست پزشکان شهر انتخابی را مشاهده کنید.

انتقادات و پیشنهادات

گروه امواج سلامت پویا برای بهبود کیفی تمای بخشهای مختلف خود از شما تقاضا میکند با ثبت نظرات خود ما را در این مهم یاری نمایید

راههای ارتباط با ما:

Info @ psalamat.com

ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۶۷۷۷

امور پزشکان 02166125466

پشتیبانی 02166124181

شکایات 02166125059

محتوای سایت


شرکت امواج سلامت پویادر گرد آوری اطلاعات دقیق و صحیح از خدمات ارائه شده تمامی تلاش خود را به کار می بندد تا کاربران بتوانند با استناد به آن خریدی مطمئن تر و دقیق تر داشته باشند .

حریم خصوصی


شرکت امواج سلامت پویادر راستای خریدی آسان تر و سریع تر برای اشخاص حقیــقی و حقوقی می بایست اطلاعاتی را نظیر نام ، آدرس ، شماره تلفن ، کد پستی و از آنها دریافت نماید .

از دیگر مزایای ثبت نام و ارایه مشخصات مذکور عضویت در خبرنامه و سامانه اطلاع رسانی سایت می باشد که از این طریق امکان اطلاع از اضافه شدن پزشکان جدید ، ارائه خدمات جدید برای کاربران فراهم می شود و که البته امکان انصراف و خروج از این خبرنامه ها و سامانه اطلاع رسانی در قسمت پروفایل شخصی مقدور می باشد.

شرکت امواج سلامت پویاتمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی افراد می نماید تا خریدی امن و خاطره انگیز را برای کاربران خود مهیا سازد و البته از کاربران نیز تقاضا دارد تا در حفظ و نگهداری شماره مشترک خود نیز کوشا باشند تا از بروز خطرات ناشی از انتشار اطلاعات خصوصی جلوگیری شود

نظرات مشترکین
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط گروه طراحی و برنامه نویسی پویا
نیاز به مشاوره دارید؟