بهترین دندانپزشکان بندرعباس

پزشکان سلامت پویا از بهترین و مجرب ترین پزشکان در سطح شهر بندرعباس انتخاب شدند و درمان را به نحو احسن و با بهترین کیفیت انجام میدهند که خدمات درمانی توسط پزشکان متخصص ارتودنسی و جراح دندانپزشک که تمامی خدمات عمومی،اطفال و ایمپلنت نسبت به کار درمانی شما مشترک عزیز انجام میپذیرد و لازم به ذکر می باشد تمامی پزشکان سلامت پویا سابقه کاری بالای ۸ سال برخوردار می باشند

اسامی بهترین دندانپزشکان بندرعباس

هموطنان عزیز لطفا جهت وقت گرفتن با شماره 02152872 داخلی 113 و 108 تماس بگیرید

 
امتیاز :5.0 از 5
 
امتیاز :4.5 از 5
 
امتیاز :5.0 از 5
 
امتیاز :5.0 از 5
 
امتیاز :5.0 از 5
 
امتیاز :5.0 از 5

نظرات مشترکین


نام مشترک:سمانه دادی زاده
نام دندانپزشک : مرکز دندانپزشکی سپید
من اگه بخوام به سلامت پویا و کارمندان قسمت وقت گیری و امور پزشکان امتیاز بدم ،امتیاز کامل رو میدم چون واقعا از نظر برخورد فوق العاده خوب بودن و راهنمایی های لازم رو داشتن . من کار روکش و عصب کشی مجدد رو پیش کلینیک سپید انجام دادم و خیلی هم راضیم اونجا بهم تعرفه آزاد و تعرفه با سلامت پویا رو گفتن و من سی درصد تخفیف رو گرفتم و محیط کاری سپید خیلی شیک و تمیز بود و من از 5امتیاز به سپید هم امتیاز کامل رو میدم .
نام مشترک:مرضیه داوندنارویی
نام دندانپزشک : مرکز دندانپزشکی سپید
من چندساله عضو پویا هستم به نظرم نسبت به شرکتهای دیگه که در ارتباط با کاهش هزینه های دندانپزشکی هستند،سلامت پویا خیلی بهتر هستش . خود خانم دکتر جوانی که در کلینیک سپید هم هستن ، ترمیم کامپوزیت چند تا از دندونامو باحوصله و خیلی خوش رفتار انجام دادند منشی و دستیارای سپید همکاری میکنن و پیگیر کار درمانی هستن .از نظر محیط کاری هم که خیلی شیک و مرتب و دارای تجهیزات لازم دندانپزشکی هستن .
نام مشترک:مرضیه مرادی
نام دندانپزشک : فریبا جوانی
ما خانوادگی عضو سلامت پویا هستیم و برای وقت گیری که زنگ میزنیم خیلی سریع برامون وقت معاینه می گیرن دکتر جوانی که خیلی مهربون هستش و از بهترین دندانپزشکان بندر عباس هستش لطف کردن همون روز معاینه، جرمگیری یک فک رو انجام دادن 75000تومن با بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی ازم گرفتن که هزینه آزاد جرمگیری تک فک 125000تومن هستش.

نظرات مشترکین
طراحی و پیاده سازی توسط گروه طراحی و برنامه نویسی پویا
نیاز به مشاوره دارید؟