از کاهش هزینه های دندانپزشکی چه می دانید؟

از کاهش هزینه های دندانپزشکی چه می دانید؟

 

چندسالی هست که به دلیل هزینه های بالای دندانپزشکی طرح هایی برای کاهش هزینه های دندانپزشکی مانند دیگر رشته های پزشکی اجرا شده است،یکی از این روش ها (بیمه) است .

اما چرا شرکت های بزرگ بیمه گر و یا حتی سازمان تامین اجتماعی روی این رشته پزشکی مانوری نمیدهند و طرح بیمه ای خاصی به عنوان بیمه دندانپزشکی ارائه نمیکنند؟
در رابطه با سازمان تامین اجتماعی باید گفت که این سازمان بیمه ای با این که حق بیمه بالایی(یک سوم حقوق) هم از بیمه شدگان دریافت میکند با این حال در پوشش خدمات دندانپزشکی بسیار ضعیف است و فقط موارد محدودی را پشتیبانی میکند که به هیچ عنوان مورد رضایت بیمه شدگان نمی باشد و معمولا افرادی را که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند از این دفترچه برای دندانپزشکی بهره نمیبرند لذا در موارد دیگر پزشکی به دفترچه تامین اجتماعی احساس نیاز بیشتری پیدا میکنند .

در مورد بیمه های بزرگ کشور وضعیت متفاوت است،این شرکت ها معمولا بصورت شخصی اقدام به بیمه کردن نمیکنند و فقط باید بصورت گروهی و تحت عنوان بیمه های تکمیلی تحت پوشش قرار بگیرید به این صورت که باید همزمان عده زیادی تحت پوشش چند نوع بیمه اعم از آتش سوزی،عمر،مسئولیت خدمات پزشکی و ... قرار بگیرید تا خدمات دندانپزشکی هم شامل بیمه شده قرار بگیرد که در این طرح نیز سقف و محدودیت استفاده از دفترچه بیمه ،گریبان گیر بیمه شده قرار میگیرد و مثلا فرد فقط تا سقف دو میلیون تومان در سال اجازه استفاده از بیمه را خواهد داشت .

اما بهترین و موفق ترین روش در زمینه کاهش هزینه های دندانپزشکی روشی است که شرکت امواج سلامت پویا حدود 7 سال است آنرا بصورت سراسری در کل کشور اجرا کرده است و درصد رضایت بسیار بالایی از مشترکین این طرح بدست آمده که در اینجا بطور کامل درباره طرح سلامت پویا توضیح میدهیم .

                                                                         

عقد قرار داد با دندانپزشکان :

شرکت امواج سلامت در طی چندمرحله اقدام به عقد قرارداد رسمی با دندانپزشکان می نماید که در اولین قدم طی یه برنامه ریزی کامل و جامع اقدام به شناسایی برترین و باسابقه ترین دندانپزشکان هر شهر می نماید که شرایط  آنرا در ادامه مفصلا توضیح خواهیم داد .

                                                                    
پس از آن با دریافت تعرفه واقعی پزشک و مقایسه آن با تعرفه وزارت محترم و اثبات منطقی و قانونی بودن این تعرفه وارد فاز بعدی عقد قرارداد میشود .

پس از آن شرکت پویا با تامین خواسته های دندانپزشکان که نسبت به نوع قرارداد متفاوت است و بعضا تعهد زیادی را می طلبد .

عقد قرارداد با دندانپزشک را نهایی نموده و همکاری میگردد ازین پس مشترکین شرکت سلامت پویا با مراجعه به دندان پزشکان طرف قرارداد 30 درصد کمتر هزینه پرداخت می نمایند و در طول مدت یکسال اشتراک خود هیچ محدودیتی از نظر میزان سقف استفاده از خدمات نخواهد داشت.

 

خرید اشتراک

نظرات مشترکین

مراکز و تعرفه ها

نظرات مشترکین
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط گروه طراحی و برنامه نویسی پویا
نیاز به مشاوره دارید؟