وبلاگ

علت درد دندان ها و چگونگی درمان آن

چرا دندان ها خیلی صدمه پذیرند؟ خیلی از ما درد دندان را یکی ازغیرقابل تحمل ترین دردهامی دانیم چرا که:
تلاش برای خوردن، درد را بیشتر می کند؛
تلاش برای صحبت، این درد را غیر قابل تحمل تر می کند
خواب راحت به فراموشی سپرده می شود!
وهزاران مشکل دیگر که بسیاری از ما تجربه کرده ایم...
حتی اگر همه ما آستانه درد را داشته باشیم، می توانیم به همه ثابت کنیم که بدتر از درد دندان، درد دیگری وجود ندارد. آیا تا به حال فکر کرده اید چرا درد دندان، درد زیادی دارد؟
برای دریافت پاسخ به این سؤال، اول باید درباره آرایش دندان بدانید.

برای اطلاع در مورد تعرفه های دندانپزشکی آنلاین می توانید مطالب زیر را مطالعه نمایید  همانطور که می دانید دندان پزشکان به ندرت تعرفه های دنداپزشکی خود را در وب سایت ها و یا مطب های خود به نمایش می گذارند به همین منظور ما در اینجا سعی داریم شما را با برخی از تعرفه های دندانپزشکی و چگونگی محاسبه آن ها آشنا کنیم  و همچنین  راهکارهایی نیز برای کاهش هزینه های دندانپزشکی در این مطلب ارائه خواهیم داد عوامل متعددی وجود دارد که هزینه درمان دندان شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد
بله، عوامل متعددی وجود دارد که  چگونگی هزینه درمان دندانپزشکی شما را تحت تاثیر قرار می دهد  اکثر دندانپزشکان نمی توانند هزینه ی درمانی  خود را بدون معاینه دندان شما ارزیابی کنند و تعرفه دندانپزشکی را به شما اعلام کنند به عنوان مثال برای یک مورد ساده ترمیم یا همان پرکردن انواع مختلفی از نوع مواد و میزان سطح پرکردن دندان وجود دارد که همه این ها می تواند بروی هزینه درمانی شما تاثیر گذار باشد از این رو دندانپزشکانی که تعرفه های خود را به عنوان تبلیغات دندانپزشکی ارزان چاپ و توزیع می کنند نمی توانند قطعا به آن ها پایبند باشند و ممکن است بسته به نوع درمان دندان بیمار تعرفه های دندانپزشکی او نیز دستخوش تغییراتی گردد
پس باید گفت که برای پاسخ ساده به سوال هزینه دندانپزشکی من دقیقا چقدر است کمی با مشکل مواجهه می شویم و طبیعتا دندانپزشکی که بخواهد با ذکر یک قیمت ساده و بدون معاینه و عکس شما را درمان کند مسلما قصدش فقط کشاندن بیمار به مطب خود برای کسب درآمد است !!!!
 

آیا شما از نبود دندان رنج می برید؟ آیا تا به حال به روش های جایگزینی دندان اندیشیده اید؟شاید داشتن لبخندی سالم،سفید و زیبا برای شما رویایی دست نیافتنی باشد.

 

یکی از تصورات غلط خانواده ها در مورد کودکانشان در دوران خردسالی احساس عدم نیاز آنها به دندانپزشکی است. این تصور غلط در مورد بهداشت دهان و دندان کودکان  نیز وجود دارد. به طوری که تا  نوجوانی نیاز به مراجعه به دندانپزشکی را احساس نمیکنند و تا زمان بروز دردهای دندانپزشکی اقدامی برای مراجعه به دنددانپزشک انجام نمیدهند  .

دندانپزشک متخصص اطفال

آیا می دانید 67 درصد کسانی که از مشکلات دهان و دندان رنج می برند بیشتر احتمال دارد به بیماری قلبی دچار شوند؟
تفاوت بیماری های دندان با دیگر بیماری ها در این است که همه بیماری ها روند پیشرونده دارند و بهبودی در آنها سخت تر است اما پوسیدگی متفاوت است چرا که پوسیدگی در سنین پایین شروع می شود و چون دندان بافت سختی دارد تقریبا ترمیم آن غیرقابل بازگشت است.
تشخیص به موقع و طرح درمان خوب و مناسب در درمان بیماری های دهان و دندان حرف اول را می زند که کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت پویا در چند سال اخیر به کم کردن هزینه های دندانپزشکی کمک بزرگی کرده است.

نزدیک عید که میشه هرسال همه دنبال روش هایی هستن که بتونن جرم دندوناشون رو از بین ببرن و دندوناشون رو خوشگل کنن
ما براتون یه روش های خونگی رو مینویسیم که میتونین در ادامه دنبال کنید

نظرات مشترکین
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط گروه طراحی و برنامه نویسی پویا
نیاز به مشاوره دارید؟