کلاهبرداری با کارت سلامت پویا

 

با توجه به اطلاع رسانی مشتریان و پیگیری های صورت گرفته متوجه شدیم تعدادی از افراد سودجو با جعل عنوان "کارت سلامت و بیمه سلامت "خود را از طرف سازمان بیمه سلامت و یا وزارت بهداشت معرفی می نمایند. متاسفانه این افراد با کپی برداری از نام شرکت پویا اقدام به کلاهبرداری از مردم ایران می نمایند و فاقد هرگونه مجوزی می باشند. شرکت امواج سلامت پویا(کارت سلامت پویا) با اعلام برائت از این گونه کلاهبرداری ها به همه هموطنان عزیز اعلام می دارد تنها مرجع خرید کارت سلامت پویا این سایت و شرکت امواج سلامت پویا می باشد.

به اطلاع شماهموطنگرامی می رسانیم شرکت « امواج سلامت پویا» با مجوز رسمی 44158 از سازمان ثبت اسناد کشور قریب به سه سال است که فعالیت خود را در اکثر شهر های ایران در زمینه تخفیف خدمات دندانپزشکی به هموطنان آغاز کرده است وهیچ شکایتی از این شرکت از سوی مشتریان صورت نگرفته است و پزشکان این شرکت دارای مجوز رسمی از وزات بهداشت وسازمان نظام پزشکی می باشند و در طول این مدت صداقت و سلامت کاری خود را به کلیه مشترکینش ثابت کرده است.

همچنین این شرکت موفق به دریافت  نماد اطمیناناز وزارت صنعت معدن تجارتجمهوری اسلامی ایران   و نیز کسبگواهینامه هایایزو 9001مدیریت کیفیت و ایزو 10002سنجش رضایت مشتریان    گردیده است .ونیز اولین و تنها شرکتی می باشدکه موفق به دریافت مجوز به شماره 139330406185008368 در خصوص عقد قرار داد رسمی و معتبر با کلیه مراکز درمانی و بیمارستانها شده است.

 

پی سلامت،کارت دندانپژشکی،بیمه سلامت پویا،

 

 

 

 

 

تندیس

نماد اعتماد

ارتباط با ما

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  02166125059
  09198000901
  تهران،خیابان توحید،خیابان فرصت شیرازی، پلاک 164 طبقه اول